Dzień Przedszkolaka

18 października 2017 r. w oddziałach przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Czerwonce zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Hasłem przewodnim Dnia Przedszkolaka 2017 roku było “Przedszkolaki z Czerwonki święto mają, kulturalnie czas spędzają”. Pani Anna Rostkowska, Pani Bożena Pomiechowska, Pani Hanna Mróz i Pani Stanisława Kaczmarska rozpoczęły ten uroczysty dzień od złożenia przedszkolakom życzeń. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach – tak ważnych w życiu każdego człowieka – a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się . Na zakończenie Panie wręczyły każdemu dziecku kolorowy balonik.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.