Wycieczka do Warszawy

W dniu 01.12.2017r. piątek 19 uczniów z klas IV-VII wyjechało na wycieczkę do Warszawy pod opieką p. Małgorzaty Marcińczyk i p. Katarzyny Zielińskiej.
Pierwszym punktem zwiedzania był Stadion Narodowy. Uczniowie przeszli trasą ,,Ekspresowy Narodowy”, która zawierała: kopułę zabytkową + tunel VIP, kaplicę wielowyznaniową, autostradę + strefę zawodniczą, płytę stadionu, Salę Konferencyjną, lożę VIP i Trybunę Medialną. Każdy uczestnik miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.
Ponadto uczniowie poznali historię powstania stadionu, jego wymiary i wyposażenie.
Po zwiedzaniu był czas na rozrywkę w Centrum Hulakula, w którym uczniowie podzieleni na grupy grali w kręgle. Wesoła zabawa połączona z edukacją przyniosła mnóstwo uśmiechu i zadowolenia z mile spędzonego czasu w gronie kolegów i koleżanek
Na koniec wycieczki uczniowie przeszli spacerkiem po warszawskiej Starówce od Placu Zamkowego z Kolumną Zygmunta przez Rynek Starego Miasta i Barbakan.

Katarzyna Zielińska