Wycieczka do Warszawy

6 grudnia 2017 roku po raz kolejny ze Szkoły Podstawowej w Czerwonce 53 uczniów udało się na 1 -dniową wycieczkę do Warszawy.

Głównym punktem programu naszej wycieczki, był Koncert Charytatywny pod hasłem ,,5 złotych minut ratujących życie…” – organizowany przez Fundację PROMETEUSZ, która zajmuje się propagowaniem i nauczaniem udzielania pierwszej pomocy wśród młodzieży szkolnej.

W koncercie udział wzięli, m.in. Lanberry, zespół Pectus, Bartek Kaszuba, Adam Stachowiak , iluzjonista Maciej Pol i wielu innych artystów.

Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin, aby tam popróbować swoich umiejętności akrobatycznych. Nieco zmęczeni , ale w cudownych nastrojach wracaliśmy do Czerwonki.

Małgorzata Marcińczyk