Certyfikat “Akademii Bezpiecznego Puchatka”

Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej pod kierunkiem wychowawcy Anny Mroczkowskiej uczestniczyli w programie „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Dzieci brały udział w lekcjach na temat bezpieczeństwa, efektywnego zapamiętywania, treningu koncentracji, nauki selekcji informacji i rozwijania kreatywności w oparciu o materiały edukacyjne przesłane przez Organizatorów Programu.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz [447.90 KB]

Cele Programu:
– edukacja i poprawa bezpieczeństwa dzieci, które rozpoczynają swoja naukę w szkole,
– wytworzenie u dzieci naturalnych sposobów unikania i reagowania na zagrożenia,
– przekazywanie treści edukacyjnej poprzez zabawę.

Dnia 21.12.2017r uczniowie klasy I przystąpili do Testu Bezpieczeństwa, który sprawdzał wiedzę Pierwszoklasistów z zakresu bezpieczeństwa oraz udzielania pierwszej pomocy.

Agnieszka Lewaśkiewicz