Ostatkowa Noc Filmowa

W nocy z 9 na 10 lutego 2018 r. od godz.18.00 w piątek do godz. 07.00 w sobotę uczniowie klasy III Gimnazjum w Czerwonce świętowali zakończenie karnawału. Zorganizowali nocne spotkanie klasowe pod nazwą ,,Ostatkowa Noc Filmowa”. Uczestnicy całą noc spędzili w budynku gimnazjum. Pod opieką p.Jolanty Olkowskiej-wychowawczyni klasy oraz p. Hanny Mróz nauczycielki tej szkoły oglądali filmy, słuchali muzyki, prowadzili miłe pogawędki. Co odważniejsi i najbardziej wytrwali, o północy wzięli udział w zabawie tanecznej ,,Piżama Party”, na której obowiązującym strojem była oczywiście piżama:).
Noc w szkole minęła bardzo szybko, a młodzież snuje plany na następne takie spotkanie.

Jolanta Olkowska, Hanna Mróz