Udział w 8. edycji programu edukacyjnego “ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO”

Czym jest dobra energia, jak wzmocnić umysł, czy przekąski mogą być nie tylko smaczne, ale i pożywne?

Na te pytania odpowiedzą organizatorzy ósmej już edycji programu edukacyjnego „Żyj smacznie i zdrowo”. Uczniowie naszej szkoły włączają się corocznie w realizację programu edukacyjnego marki WINIARY prowadzonego we współpracy z Federacją Polskich Banków Żywności. Patronem honorowym programu jest Polski Instytut Nauk Żywieniowych oraz Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Jest to już IV edycja akcji, której główną misją jest nauka młodzieży zasad prawidłowego i zdrowego odżywiania oraz zachęcenie jej do wspólnego spożywania posiłków i podejmowania pierwszych samodzielnych prób gotowania.

Hanna Żebrowska