Obchody I Dnia Wiosny pod hasłem “Wiosenne pogaduchy”

W dniu 21.03.2018r. odbyły się w naszej szkole obchody I Dnia Wiosny pod hasłem “Wiosenne pogaduchy”. Uczniowie klasy III gimnazjum przygotowali kabaret pt. “Pampasowiec”, “Być kobietą”, uczniowie klasy II kabaret pt. “Chińska restauracja”, a następnie uczniowie każdej klasy począwszy od klasy IIIa szkoły podstawowej przygotowali scenkę lub piosenkę o wiośnie. Uczniowie mieli, również za zadanie wykonać plakat promujący zdrowy styl życia lub dotyczący zbliżającej się wiosny oraz Marzannę. Następnym punktem programu był występ pary wiosennej z każdej klasy “Pan i Pani Wiosna”.

Wszyscy bardzo dobrze się bawili, a występy uczniów nagrodzili gromkimi brawami.Występujący uczniowie otrzymali drobne upominki.

Katarzyna Zielińska
Agnieszka Lewaśkiewicz