Bal gimnazjalny

Ta chwila czarowna głębią nocy
(…) niech zawsze trwa…

Bal gimnazjalistów odbył się 7 czerwca 2018r. Przygotowaniem uroczystości zajęły się mamy uczniów kl. III gimnazjum. One też czuwały nad jej przebiegiem. W balu uczestniczyli nauczyciele i inni pracownicy Szkoły Podstawowej, uczniowie klasy III gimnazjum i VII Szkoły Podstawowej. Swoją obecnością uroczystość uświetnili zaproszeni gościem m.in. Wójt Gminy Czerwonka p. Paweł Kacprzykowski, ks. proboszcz parafii Jarosław Sokołowski, przedstawiciele pracowników Urzędu Gminy oraz były zastępca dyrektora szkoły p. Marzanna Markowska.

Tańce przy muzyce zespołu były przeplatane spotkaniem przy syto zastawionym stole. Dzięki prezentacji przygotowanej przez uczennicę klasy III gimnazjum zdjęć w programie balu znalazł się czas na wspomnienia.

Wychowawczyni klasy III gimnazjum p. Jolanta Olkowska składa serdeczne podziękowania rodzicom za wspaniałe przygotowanie uroczystości oraz gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością.