Dzień Języków Obcych

Dnia 11.06.2018 r. odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych pod hasłem “Europa na wesoło czyli podróż balonem nad Europą”. Magdalena Mosakowska, Kinga Dybikowska, Anita Zielonka, Patrycja Leleń, Karolina Gołyś, Daria Karpińska, Szymon Sosnowik, Damian Szarlak zwiedzili m.in. Polskę, Niemcy, Szwecję, Litwę, Włochy, Czechy, Holandię, Hiszpanię, Francję, Szkocję i Anglię. Informacje na temat państw przekazali pozostałym uczniom za pomocą prezentacji multimedialnej. Jakub Pieczonka i Jakub Jusiński bawili widownię wcielając się w rolę Jozina z Bazin. Karolina Gołyś zaprezentowała się w tańcu flamenco i cygańskim.

Uczniowie mogli posłuchać utworów: “Oda do radości”, “Lornetka”, “Pod Tatrami jest mój kraj”, “Jozin z Bazin”, “Love Me Do”, “Yellow Submarine”, “Waterloo”, “Zuppa Romana”, niemiecki folk, piosenka francuska, piosenka szkocka.

Kamilla Kordowska
Hanna Żebrowska