Biwak klasy III gimnazjum

13 czerwca 2018 r. po zajęciach szkolnych uczniowie klasy III gimnazjum w Czerwonce wraz z wychowawczynią p.Jolantą Olkowską oraz p.Bożeną Pomiechowską nauczycielką tej szkoły wyjechali na trzydniowy biwak do Ośrodka Wypoczynkowego w Kaszewcu. Uczestnicy zamieszkali w domkach letniskowych. Pierwszego dnia po zakończeniu prac związanych z zakwaterowaniem młodzież zorganizowała dyskotekę. Drugi dzień wypełniony był aktywnościami sportowymi na boisku. Uczniowie chętnie korzystali z siłowni na świeżym powietrzu. Dużą przyjemność czerpali także z czasu spędzonego na rozmowach, spacerach oraz słuchaniu muzyki. Ten dzień zakończył się ogniskiem podczas którego nie brakowało dobrego humoru, radości ze wspólnie spędzonego czasu i śpiewanych piosenek. Piątek, ostatni dzień pobytu w Kaszewcu rozpoczął się od wielkiego sprzątania, ponieważ biwakowicze dyskretnie, ale efektownie zorganizowali zieloną noc, której skutki były widoczne dopiero rankiem:). Potem było pakowanie bagaży, pożegnania i plany na spotkania absolwentów.

Jolanta Olkowska, Bożena Pomiechowska