XV konkurs poetycki

Z radością informujemy, że znane są wyniki XV konkursu poetyckiego pod hasłem: Wolność stale trzeba zdobywać, nie można jej tylko posiadać, który zorganizował Klub Literacki Pegaz.

W związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, uczniowie mieli za zadanie napisać utwór poetycki związany z wolnością i niepodległością narodu. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 16 października 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Krasnosielcu.

Komisja wyróżniła wiersz ucz. klasy VII – Sandry Ambroziak pt. Rozmowa o Ojczyźnie. Utwór poetycki wyżej wymienionej uczennicy, jak również uczennicy klasy VI – Amelii Włodarczyk, został zamieszczony w tomiku poetyckim.

Gratulujemy uczennicom!

Małgorzata Kiełczewska