Wycieczka kl. V do Dąbrówki

W dniu 17 października 2018r. uczniowie klasy V wraz wychowawczynią – panią Katarzyną Zielińską oraz panią pedagog Agnieszką Lewaśkiewicz wybrali się na pieszą wycieczkę.

Uczniowie ze szkoły udali się leśną drogą w kierunku miejscowości Dąbrówka. Po drodze uczestnicy wycieczki podziwiali piękną przyrodę okolicznych lasów, zbierali grzyby. Las zachwycił wszystkich wspaniałymi jesiennymi barwami. We wsi Dąbrówka w gospodarstwie Państwa Grzegulskich uczniowie mieli zorganizowany piknik: pieczone kiełbaski na ognisku, drobne przekąski, słodycze i napoje. Gospodarze zadbali o liczne sportowe atrakcje, dzieci miały możliwość zagrania w ping- ponga, poskakać na trampolinie i rozegrać mecz w piłkę nożną. Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu przyczyniło się do większej integracji klasy. Wszyscy dobrze się bawili, śmiechu i radości nie było końca. Dodatkowo sprzyjała wszystkim piękna i słoneczna pogoda. Zmęczeni, ale uśmiechnięci uczniowie wrócili do szkoły.

Szczególne podziękowania uczniowie klasy V składają Państwu Agnieszce i Rafałowi Grzegulskim, pani Ewie Włodarczyk oraz pani Agnieszce Lewaśkiewicz za opiekę i organizację naszej wycieczki i pikniku.

Katarzyna Zielińska