Mikołajki klasowe w AWANGARDZIE

42 uczniów z klasy IVa, IVb oraz VIII, wybrali się na mikołajki klasowe do hotelu AWANGARDA w Różanie. Opiekunami były: K. Kordowska, H. Żebrowska, S. Miecznikowska oraz M. Marcińczyk

Cała grupa podzielona została na trzy mniejsze, aby wszyscy mogli uczestniczyć w świątecznych zajęciach warsztatowych. Każda grupa kolejno wykonywała poszczególne zadania. Własnoręcznie według własnych pomysłów uczniowie dekorowali bombki na choinkę oraz smaczne pierniczki w kształcie choinek, gwiazdek i dzwoneczków. Po wykonanych zadaniach każda z grup mogła pograć w bilarda, w kręgle oraz skorzystać z innych gier.

Małgorzata Marcińczyk