XXXVII PIESZA PIELGRZYMKA DZIECI I MŁODZIEŻY Z PRZASNYSZA DO ROSTKOWA

W tym roku z Przasnysza do Rostkowa wyruszyła w trasę XXXVII Piesza Pielgrzymka Dzieci i Młodzieży, pod hasłem ,,nie JESTEM sam” Z naszej szkoły wraz z opiekunami – p. Moniką Tabor, p. Ewą Kluczek oraz p. Małgorzatą Marcińczyk wybrało się 45 osób. Najmłodszym uczestnikiem w naszej grupie była uczennica klasy ,,O” – Marysia, która dzielnie z uśmiechem na twarzy przy wsparciu starszych kolegów i koleżanek pokonała całą trasę, czyli nieco ponad 7 kilometrów. Cała pielgrzymka liczyła 20 grup z różnych szkół i miejscowości. Podczas marszu towarzyszyła nam modlitwa, śpiew, świetna atmosfera i wspaniała pogoda. W Rostkowie, gdzie urodził się św. Stanisław Kostka – patron dzieci i młodzieży wzięliśmy udział we Mszy św. pod przewodnictwem ks. Biskupa Mirosława Milewskiego. Przed powrotem do domu była chwila na odpoczynek i zakup pamiątek.

Małgorzata Marcińczyk, Monika Tabor, Ewa Kluczek