Uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej

24 października 2019 roku dzieci z klasy pierwszej zostały przyjęte w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Czerwonce. Złożyły uroczyste ślubowanie; przez Pana Dyrektora zostały pasowane na uczniów, a następnie przedstawiły część artystyczną złożoną z wierszy i piosenek o tematyce szkolnej i uczniowskiej dotyczącej obaw i trosk pierwszoklasistów w związku z rozpoczęciem nauki szkolnej.

Pan Dyrektor i Pan Wójt złożyli dzieciom życzenia, pogratulowali wspaniałego występu i wręczyli upominki – przybory szkolne. Na zakończenie wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez wszystkich rodziców pierwszoklasistów.

Beata Kęszczyk