Warsztaty – malowanie bombek

4 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach, podczas których własnoręcznie ozdabiali bombki świąteczne. Na początku,prowadzący zajęcia p. Damian, opowiedział w jaki sposób powstaje taka piękna, połyskująca i kolorowa bombka. Następnie, po krótkiej instrukcji wszyscy ruszyli do pracy. Unoszący się w powietrzu błyszczący pył, służący do dekoracji bombek, wprawił nas w świąteczną atmosferę. Bombki naszych uczniów były niepowtarzalne, na niektórych były napisy: Kochanej Mamie, Kochanemu Tacie, Babci wykonane przez p. Jolę, inne mieniły się niezliczoną ilością kolorów i ciekawych wzorów. A świecący brokat oprócz bombek, ozdobił także nasze buzie, ubrania i całą szkołę.

Małgorzata Marcińczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *