Wycieczka uczniów kl. I-III do Warszawy

Dnia 18 grudnia 2019 r. na jednodniową wycieczkę do Warszawy wyjechali uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej w Czerwonce. Głównym celem wyjazdu była rekreacja połączona z edukacją poprzez zabawę. Uczniowie wzięli udział w dwugodzinnych warsztatach w Klockowni na Targówku. Mieli możliwość poznania rodzajów i wielkości klocków oraz sprawdzenie swoich możliwości konstrukcyjnych. Na PGE Narodowym na dzieci czekały Elfy pomocnicy Mikołaja i oprowadziły dzieci po Wielkiej Fabryce Elfów. Dzieci bawiąc się rozwiązywały muzyczne zagadki i wykonywały zadania, szukały melodii zaginionych sań a był to warunek spotkania się z Mikołajem. Od Mikołaja dzieci otrzymały upominki.

Anna Rostkowska