Eliminacje gminnne XLIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej “MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

5 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Uczniowie zostali przygotowani przez Panią Agnieszkę Lewaśkiewicz, w pracach komisji uczestniczył kapitan Paweł Domszajt z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim oraz pani Katarzyna Ambroziak. Przemówienie na otwarcie turnieju wygłosił Wójt Gminy Czerwonka Paweł Kacprzykowski. Uczniowie rozwiązywali test dotyczący tematyki związanej z popularyzowaniem przepisów i kształtowaniem umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Fundatorem nagród był Wójt Gminy Czerwonka, zostały one wręczone przez Sekretarza Gminy – pana Jana Serokę.

Grupa I (uczniowie klas IV-VI):

Miejsce I – Emilia Pałubińska

Miejsce II – Maja Chełchowska

Miejsce III- Angelika Krupińska

Grupa II (uczniowie klas VII-VIII):

Miejsce I – Rafał Szablak

Miejsce II – Natalia Gwiazda