Święto Kobiet

W dniu 9 marca męska część klasy VIII i VI przygotowała dla wszystkich pań i dziewcząt naszej szkoły uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet. W trakcie występów chłopcy wykonali piosenki, odegrali humorystyczne scenki związane z kobietami i dokonali analizy chemicznej kobiety. Na zakończenie panie i dziewczęta usłyszały skierowane do nich życzenia i obietnicę, że wszyscy mężczyźni przez cały rok będą je traktowali jak królowe. Występy wszystkim się bardzo podobały i zostały nagrodzone gromkimi brawami.
Po części artystycznej pan dyrektor Zbigniew Załęski i pani Małgorzata Kiełczewska wręczyli nagrody i dyplomy laureatom szkolnego konkursu ortograficznego o tytuł Mistrza Ortografii Szkoły Podstawowej w Czerwonce w roku szkolnym 2019/2020.

A. Śledziewski