Diagnoza PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASIATY z Nową Erą

W dn. 18-20.11.2020 r. nauczyciele przygotowujący uczniów do egzaminu ósmoklasisty przeprowadzili diagnozę PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLASIATY. Za zgodą Rodziców i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa arkusze przygotowane przez wydawnictwo Nowa Era rozwiązali wszyscy uczniowie ósmej klasy.

Uczniowie kl. I-III w Szkolnych Przygodach GANGU FAJNAKÓW

Uczniowie kl. I-III wzięli udział w „lekcjach z Fajniakami”, które miały przede wszystkim charakter praktyczny. Zajęcia edukacyjne zostały podzielone na cztery filary tematyczne, reprezentowane przez bohaterów „Gangu Fajniaków” czyli żywioły ognia, wody, ziemi i powietrza.

Dzieci wykazały się kreatywnością i własną inicjatywą, pod kierunkiem swoich wychowawczyń przygotowały prace plastyczne, które zamieszczono m. in. na stronie GANGU FAJNIAKÓW (galeria kl. I, galeria kl. II, galeria kl. III).