Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Jestem uczennicą klasy VII. Po raz pierwszy brałam udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W dniu 27 stycznia 2021 r. wraz z Klaudią Sokół z klasy IV na godzinę 800 przyjechałyśmy do szkoły, aby przeprowadzić zbiórkę na WOŚP. Zaczęłyśmy od najmłodszych grup, czyli przedszkolaków, a skończyłyśmy na klasie III. Wszystkie dzieci chętnie brały udział w zbiórce, wrzucając pieniążki do puszki. W zamian otrzymywały od nas naklejki – serduszka WOŚP. Do akcji włączyli się również nauczyciele i pracownicy szkoły.

Przyjemnie jest uczestniczyć w wolontariacie i bezinteresownie pomagać we wspaniałej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcam wszystkich do udziału w tego typu zbiórkach.

Wiktoria Chodkowska