Zabawa karnawałowa w klasie pierwszej

Karnawał to czas, na który czekają najmłodsi. To moment, kiedy można przebierać się do woli. Balony, konfetti, muzyka i małe co nieco (smaczne przekąski przygotowane przez rodziców). To było na balu karnawałowym klasy I Szkoły Podstawowej w Czerwonce, który odbył się 4 lutego 2021 r. Dzieci miały piękne stroje karnawałowe – wymyślone przez siebie. Uczestnicy mieli wiele radości wynikających z konkursów i zabaw. Zwycięzcy byli nagradzani brawami. Zaletą tych zabaw było to, że nie zawierały elementów rywalizacji, każdy mógł się poczuć pewnie i z radością się bawić. Energia i gotowość zabawy sprawiają, że tegoroczny karnawał na długo zostanie w pamięci.

Wychowawca Agnieszka Grochowska

Bal karnawałowy w oddziałach przedszkolnych

Zabawa karnawałowa to czas, na który czekają dzieci, ponieważ jest to idealny moment, kiedy mogą przebrać się za swoje ulubione postacie z bajek i fantastycznie się przy tym pobawić. Naszą zabawę rozpoczęliśmy od karnawałowego pokazu mody, w którym wszyscy zaprezentowali piękne stroje. Następnie bawiliśmy się w rytm dziecięcych piosenek. Nie obyło się bez konkursu tańca z balonem, tańca na gazecie i przeciągania liny. Wspomnienia z tego dnia zostaną z nami na zawsze.

P. Królikowska
H. Mróz