Bal karnawałowy uczniów kl. I-III

We wtorek 16 lutego 2021 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Z ogromną niecierpliwością na ten dzień oczekiwali uczniowie klas I-III. Sale lekcyjne uległy przeobrażeniu w zimowe sale balowe. Uczniowie rozpoczęli zabawę w godzinach porannych, więc od rana w naszej szkole roiło się od księżniczek, wróżek, rycerzy i biedronek. Wygląd sal oraz przepiękne stroje uczniów wprowadził wszystkich w doskonały nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. W czasie przerwy dzieci miały czas na zjedzenie różnych pyszności. Wszystkie dzieci otrzymały skromne upominki. Bal okazał się doskonałą okazją do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy.

Wyniki konkursu na najciekawszy strój karnawałowy – wykonany własnoręcznie:
 
KLASA I 
Maja Sobol, Arkadiusz Kobyliński
 
KLASA II
Anna Oleksiak, Kamila Klimkiewicz, Daria Klik, Wiktoria Opacka, Adam Pałubiński
 
KLASA III
Julia Wądołek, Igor Justowicz

Organizatorzy Wychowawcy klas I-III:
Agnieszka Grochowska, Beata Kęszczyk, Anna Rostkowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *