Akcja Żonkile 2021

Nasza Szkoła przystąpiła do Akcji Żonkile 2021, koordynatorki programu: Agnieszka Lewaśkiewicz i Hanna Żebrowska. Program wydarzeń edukacyjnych 19 kwietnia 2021 r.:

08:00 – premiery materiałów na kanale YouTube: słuchowisk na podstawie opowiadań: “Pamięć drobinek” Zofii Staneckiej oraz “Historia z pewnej ulicy” Justyny Bednarek dla uczniów i uczennic klas 1-3 szkoły podstawowej, filmu „Będę pisać” dla uczniów i uczennic klas 4-6 szkoły podstawowej oraz filmu “Muranów – Dzielnica Północna” dla uczniów i uczennic klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych.

09:30 – premiera filmu “Będę pisać” dla uczniów i uczennic klas 4-6 szkoły podstawowej na Facebooku Centrum Edukacyjnego Muzeum POLIN.

11:00 – premiera filmu “Muranów – Dzielnica Północna” dla uczniów i uczennic klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych na Facebooku Centrum Edukacyjnego Muzeum POLIN.

Wideo – instrukcja – jak złożyć żonkile:

Pobierz instrukcję składania żonkili.