Miniaturowe miasta uczniów klasy II

Uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Czerwonce pod kierunkiem wychowawcy Pani Beaty Kęszczyk na zajęciach zdalnych wykonali makiety miast własnego pomysłu. Uczniowie z pomocą rodziców wykonali zadziwiająco misternie i precyzyjnie wykonane z ciekawych, naturalnych materiałów makiety miejskich osiedli. Głównym celem zadania było zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnej, twórczej pracy. Była to bardzo owocna współpraca, która dała wszystkim wiele radości. Ogrom pracy i serce włożone w realizację makiet jest godne pochwał, gdyż w dzisiejszych czasach prace manualne zazwyczaj schodzą na drugi plan w starciu z wirtualnym światem, jednak uczniowie wykazali się zaangażowaniem, pracowitością i pomysłowością.

Po powrocie uczniowie dostarczyli wykonane prace do szkoły. Wystawę makiet obejrzeć można na korytarzu Szkoły Podstawowej w Czerwonce. Miniaturowe cudeńka co roku przyciągają do oglądania wszystkich uczniów naszej szkoły.

Gratulujemy ciekawych pomysłów!