Uroczystość zakończenia roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Jak co roku, po dziesięciu miesiącach wspólnych zabaw, zajęć i podróżach do krainy wiedzy, czekamy na upragnione wakacje!

W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnanie starszaków odbyło się 24 czerwca 2021r. o godz. 11.30.

Na  wstępie uroczystości, pani Anna Mroczkowska przywitała wszystkie dzieci, rodziców i wychowawców grup młodszych. Następnie zabrał głos Pan dyrektor Zbigniew Załęski, który po kilku zdaniach skierowanych do dzieci wręczył podziękowania rodzicom, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki oraz udzielali się bezinteresownie.

Część artystyczną rozpoczęły sześciolatki, które wykorzystują wiersze opowiedziały o niełatwej przedszkolnej codzienności. Trzeba przyznać, że dostojnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne. Na koniec zaśpiewały pożegnalną piosenkę w rytmie tanga „Ostatni raz…” Następnie naszych 17 absolwentów pożegnały pięciolatki. Były wiersze i piosenki, a także drobne upominki.

Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki. Kolejni absolwenci opuszczają nasze przedszkole, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń! Wszystkim dzieciom bezpiecznych, pogodnych i radosnych wakacji.

A. Mroczkowska