Warto dbać o środowisko!

W gminie Czerwonka została przeprowadzona zbiórka elektrośmieci oraz akcja „Sprzątania świata.” W akcji powinni uczestniczyć wszyscy, którym nie jest obojętny los i wygląd naszego środowiska. W przeprowadzonych działaniach edukacyjnych brali udział dorośli mieszkańcy gminy Czerwonka, uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerwonce, jak również Ci najmłodsi – przedszkolaki z Oddziałów Przedszkolnych. W podziękowaniu za zaangażowanie Wójt Gminy Czerwonka przekazał dzieciom z grup przedszkolnych zestaw do animacji: chustę animacyjną, tęczowy tunel animacyjny, kolorowe woreczki gimnastyczne z nadrukiem w postaci cyferek i emocji. Mamy nadzieję, że zestaw przyda się w czasie zabaw animacyjnych, dydaktycznych oraz w czasie zajęć korekcyjno-ruchowych.

I. Perzanowska