Wycieczka do Warszawy

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz w tym roku udali się na wycieczkę , tym razem odwiedzili Warszawę. W wycieczce wzięli udział uczniowie z klasy III,IV, VIIa, VIIb oraz VIII wraz z opiekunami: p. B. Kęszczyk, p. A. Śledziewskim, p. B.Grądzką – Ciok, p. E.Kluczek oraz M. Marcińczyk. Pobyt w stolicy rozpoczęliśmy od wizyty w Centrum Nauki Kopernik. Za pomocą dostępnych tam urządzeń odkrywaliśmy, poznawaliśmy i zdobywaliśmy wiedzę z różnych dziedzin życia. Kolejnym punktem programu była Stacja Grawitacja, gdzie uczniowie pod okiem instruktorów mogli rozwijać swoje umiejętności sportowe na trampolinach i w parku linowym. Na zakończenie naszego pobytu udaliśmy się do Wilanowa, aby spacerować w Królewskim Ogrodzie Światła. Instalacja świetlna zachwyciła wszystkich uczestników wycieczki.

Małgorzata Marcińczyk