Udział uczniów kl. VII w warsztatach dotyczących diagnozy problemów oraz potrzeb młodzieży

W dniu 14.12.2021 r. uczniowie kl. VIIa i VIIb uczestniczyli w warsztatach dotyczących diagnozy problemów oraz potrzeb młodzieży w naszym środowisku – Gmina Czerwonka. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego projektu „Młodzi działają” organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim, Fundację „Kocham Maków” i Inicjatywę „Obywatele dla Powiatu” pod patronatem Urzędu Miasta w Makowie Mazowieckim. Warsztaty prowadził nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim i prezes Stowarzyszenia Pomocy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim – pan Tomasz Kowalewski.

Ewa Kluczek

Klasa 3 rozpoczyna przygotowania do świąt Bożego Narodzenia!

Czas przedświąteczny to okres oczekiwania na miłe chwile w rodzinnej atmosferze. Uczniowie klasy 3 wraz z wychowawczynią Panią Beatą Kęszczyk nastrój przedświąteczny stworzyli w klasie. Ubrali choinkę w kolorowe lampki, bombki choinkowe i samodzielne wykonane ozdoby. Kolejnego dnia własnoręcznie dekorowali świąteczne pierniczki. Z zaangażowaniem ozdabiali pierniki lukrem, barwnymi posypkami i kolorowymi cukiereczkami. Po zakończonej pracy nastąpił najprzyjemniejszych moment – degustacja przygotowanych pierników. Były pyszne!!! Pozostałe zostały spakowane i będą ozdobą wigilijnych stołów w domach.

Beata Kęszczyk