DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniu 21.01.2022r. obchodziliśmy święto Dnia Babci i Dziadka. To szczególny dla Nas dzień. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały dla swoich kochanych dziadków specjalny program artystyczny – recytowały wierszyki, śpiewały piosenki oraz tańczyły. Przedszkolaki nie zapomniały też o wykonaniu przepięknych laurek dla swoich babć i dziadków. Dzieci w swoje prace włożyły wiele zaangażowania i miłości. Ten dzień był bardzo wyjątkowy!

A Naszym Kochanym babciom i dziadkom serdecznie dziękujemy i ślemy najpiękniejsze życzenia dużo dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i radości, a także wielu pięknie spędzonych chwil ze swymi wnuczętami. Żyjcie nam 100 lat ! Ten szczególnym dzień pozostanie nam na długo w pamięci.

Justyna Żebrowska
Bożena Pomiechowska