Próbne egzaminy ósmoklasistów

30 marca 2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Czerwonce przystąpili do próbnego egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego, a 5 kwietnia zmierzyli zadaniami z języka polskiego. Cykl egzaminów próbnych ukończą 6 kwietnia, przystępując do egzaminu z matematyki. Powodzenia!

Sukcesy w unihokeju chłopców zorganizowanych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży 2021/2022 – Mistrzostwa Powiatu Makowskiego

W dn. 2-3 kwietnia zawodach sportowych rozgrywanych w Gąsewie Poduchownym uczniowie naszej szkoły zajęli III i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Makowskiego zorganizowanych w ramach Igrzysk Dzieci 2021/2022 oraz Igrzysk Młodzieży 2021/2022. Uczniów przygotował pan Adam Matłach. Zdobyte trofea przekazali oni podczas apelu dyrektorowi szkoły.