Dyskoteka szkolna

21.04.2022 r.  w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla uczniów wszystkich klas. Była zabawa, muzyka, rozmowy, spotkania oraz ulubiony przez wszystkich sklepik ze słodkościami, który przygotowały mamy uczniów klasy VIII.

Małgorzata Marcińczyk

“Szkolny Turniej Gry w Warcaby” dla uczniów kl. IV-VIII

W dniu 21.04.2022 r. w Szkole Podstawowej w Czerwonce odbył się pierwszy „Szkolny Turniej Gry w w Warcaby” dla uczniów kl. 4-8 zorganizowany przez nauczyciela świetlicy pana Dariusza Krupińskiego. Wzięło w nim udział 28 uczniów i spotkał się z dużym zainteresowaniem. Uczestnikami na najwyższym poziomie okazali się uczniowie 8 klasy, zajmując trzy pierwsze miejsca. W wyniku rozgrywek Szkolnym Mistrzem Warcabów został Mikołaj Pszczółkowski, wicemistrzem został Bartosz Zabielski, na trzecim miejscu uplasował się Dominik Czyżewski, zaś czwarty był Brajan Górski z klasy 7.

Walka o miejsca w finale okazała się być bardzo trudna. Wszyscy byli zdania, że podobne turnieje trzeba organizować częściej. Finaliści zostali wyróżnieni okolicznościowymi dyplomami oraz nagrodami w postaci gier planszowych. Zapewne przyczynią się one do jeszcze większego zainteresowania tą metodą spędzania wolnego czasu i relaksu międzylekcyjnego.

Dariusz Krupiński