„KAPSUŁA CZASU” – CIEKAWE JACY BĘDZIEMY ZA 7 LAT!

Czym będziemy się najchętniej zajmować? Jak będziemy spędzać swój wolny czas? Czy nasze najlepsze koleżanki i nasi najlepsi koledzy nadal nimi będą? Jak zmienią się nasze marzenia? Czy świat będzie wtedy taki, jak wyobrażamy go sobie dzisiaj? Aby sprawdzić, jak bardzo zmienimy się w ciągu 7 lat, klasa 1 przygotowała Kapsułę Czasu….

Każde z dzieci narysowało obrazek, według swoich zainteresowań, marzeń związanych z daną chwilą i podpisało imieniem. Wszystkie ilustracje zamknięto w Kapsule, która została zakopana i zniknie na siedem lat. Kapsuła wróci do dzieci (A może raczej młodzieży! 😊) w 2029r, kiedy będą kończyć ósmą klasę. Jak bardzo się zmienią? Czy będą pamiętać o swoich rysunkach z 2022r? Dowiemy się tego w 2029 roku. Do zobaczenia za 7 lat!

Anna Mroczkowska