VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “PODWODNY ŚWIAT MÓRZ I OCEANÓW”

„Podróże małe i duże. Podwodny świat mórz i oceanów” – pod tym hasłem Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 6 w Rzeszowie zorganizował VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, który adresowany był do uczniów klas I – III szkół podstawowych z całej Polski.

Celem konkursu było:
• rozwijanie wyobraźni twórczej,
• zachęcenie do zdobywania wiedzy na temat otaczającego nas świata, a w szczególności tej dotyczącej mórz i oceanów oraz ich mieszkańców,
• rozwijanie zainteresowań przyrodniczych,
• kształtowanie umiejętności ilustrowania scen i sytuacji inspirowanych wiedzą i wyobraźnią,
• wdrażanie do rozwijania i doskonalenia warsztatu plastycznego nauczyciela i ucznia,
• wymiana doświadczeń, a także upowszechnianie i prezentacja plastycznej twórczości dzieci i młodzieży.

Wśród nadesłanych prac znalazła się praca Aleksandry Gromelskiej uczennicy klasy 1, która w/w konkursie zajęła 2 miejsce.
GRATULACJE!

Anna Mroczkowska