Msza Św. i uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

24.06.2022 r. o godzinie 8.00 Mszą Świętą w kościele Marii Magdaleny w Czerwonce rozpoczęliśmy uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 oraz pożegnanie absolwentów klasy VIII. Nie zabrakło zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa i pamiątkowe dyplomy ukończenia Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Czerwonce. Wręczono również świadectwa, dyplomy, nagrody książkowe, puchary i statuetki uczniom, którzy osiągnęli najwyższą średnią oraz wyróżnili się zaangażowaniem w życie szkoły. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne oraz podziękowania za życzliwość i współpracę. Pan Dyrektor na zakończenie uroczystości podziękował wszystkim za całoroczną pracę życząc udanych i bezpiecznych wakacji.

Małgorzata Marcińczyk