Uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy pierwszej

7 listopada 2022 roku odbyło się w naszej szkole pasowanie uczniów klasy pierwszej. Jest to szczególny dzień, który zostanie na długo w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu pierwszaki zostały uroczyście włączone do społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Czerwonce przez Pana dyrektora Zbigniewa Załęskiego. Blasku powagi i świętości dodali całej uroczystości zaproszeni goście i rodzice. Zaprezentowana została krótka część artystyczna w wykonaniu pierwszoklasistów. Uczniowie otrzymali też pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Na zakończenie uroczystości uczniowie, rodzice, zaproszeni goście udali się na słodki poczęstunek. Wszystkim pierwszakom życzymy wielu sukcesów.

Anna Rostkowska