Wieczorek klasowy uczniów kl. VI

W dniu 30.09.2022r. klasa VI wraz z wychowawcą zorganizowała wieczorek klasowy. Przy ciepłej i smacznej pizzy uczniowie urządzili sobie seans filmowy. Następnie zrobili dyskotekę z wieloma zabawami i różnymi tańcami. Wszyscy uczniowie dobrze się bawili i z uśmiechem na twarzy wrócili do domu. Dziękuje za pomoc w opiece – rodzicowi Pani Ewa Włodarczyk.

Katarzyna Zielińska

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy panu Marianowi Paczkowskiemu, prezesowi Oddziału Rejonowego PCK w Makowie Mazowieckim, za przekazanie dziesięciu plecaków wyposażonych w przybory szkolne dla dzieci z Ukrainy.

Dzień jabłka

Przedszkolaki ze wszystkich grup przedszkolnych świętowały – Dzień jabłka. Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji, a mianowicie rozwiązywanie zagadek, taniec z jabłkiem, zabawy zręcznościowe i dydaktyczne. Wykonały pracę plastyczne. Stemple z jabłek. Przedszkolaki poznały potrawy i przetwory tworzone z jabłek oraz ich spróbowały.

Wychowawcy grup przedszkolnych