Mikołajkowe zadania matematyczne

Dzień 6 grudnia – Mikołajki to dzień, w którym uczniowie klasy V, VI, VIIIA i VIIIb na lekcjach matematyki rozwiązywali mikołajkowe zadania matematyczne. Każdy uczeń losował z puli zadań -trzy zadania i wykonywał je samodzielnie. Za wykonanie poprawnie wszystkich wylosowanych zadań, uczeń otrzymywał bon mikołajkowy do wykorzystania na jednej lekcji matematyki, np. zwolnienie z pracy domowej, dodatkowe 5 min na sprawdzianie, dodatkowy punkt na sprawdzianie itp. Uczniom bardzo się spodobała taka forma lekcji, a najbardziej to, że za swoją pracę mogli otrzymać nagrodę.

Dziękuję wszystkim uczniom za udział w lekcji i gratuluję nagrodzonym.

Katarzyna Zielińska

MIKOŁAJKI W AWANGARDZIE

We wtorek 6 grudnia uczniowie z klasy II, III oraz IV wzięli udział w ,,Warsztatach Świątecznych”, które odbyły się w hotelu AWANGARDA w Różanie. Zorganizowane zajęcia były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich uczestników w nastrój oczekiwania na utęsknione Święta Bożego Narodzenia. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia kolorowych ozdób świątecznych, dekorowania smacznych i pachnących pierników oraz wspaniała zabawa z Mikołajem i Śnieżynką.

Agnieszka Grochowska
Małgorzata Kiełczewska