Oferta edukacyjna Zespołu Szkół w Różanie

W dniu 27 marca 2023 roku, nauczyciele Zespołu Szkół w Różanie zaprezentowali ofertę edukacyjną szkoły średniej dla uczniów klas ósmych. W wydarzeniu uczestniczyli także absolwenci naszej szkoły, którzy kontynuują naukę w Różanie.

V Powiatowy Konkurs Recytatorski w Szelkowie

27 marca 2023 r. dwie nasze uczennice- Juliana Halenda (kl. IV) i Dominika Tupacz (kl. IV), uczestniczyły w V Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Starym Szelkowie. Trzeba przyznać, że konkurencja była duża. Komisja wysłuchała aż 60 uczestników. Wśród nagrodzonych jest nasza uczennica JULIANA HALENDA, która zajęła III miejsce recytując utwór Wisławy Szymborskiej pt. Kot w pustym mieszkaniu.

Gratulujemy!

Słowa pochwały należą się również uczennicy Dominice Tupacz, która zaprezentowała wysoki poziom swoich umiejętności artystycznych recytując wiersz Wisławy Szymborskiej Nic dwa razy .

Małgorzata Kiełczewska