Udział uczniów kl. VII w warsztatach dotyczących diagnozy problemów oraz potrzeb młodzieży

W dniu 14.12.2021 r. uczniowie kl. VIIa i VIIb uczestniczyli w warsztatach dotyczących diagnozy problemów oraz potrzeb młodzieży w naszym środowisku – Gmina Czerwonka. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego projektu „Młodzi działają” organizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim, Fundację „Kocham Maków” i Inicjatywę „Obywatele dla Powiatu” pod patronatem Urzędu Miasta w Makowie Mazowieckim. Warsztaty prowadził nauczyciel Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim i prezes Stowarzyszenia Pomocy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Makowie Mazowieckim – pan Tomasz Kowalewski.

Ewa Kluczek