SPOTKANIE WIGILIJNE W PRZEDSZKOLU

W środę 22.12.20212r. W naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Dzieci z oddziałów przedszkolnych przygotowały wraz z wychowawcami program artystyczny. Następnie przy kolędzie wszyscy razem złożyliśmy sobie świąteczne życzenia i podzieliliśmy się opłatkiem. Potem dzieci wraz z Paniami wyruszyły na poszukiwanie prezentów, które pozostawił dla nich Święty Mikołaj. Znalezione prezenty, które dzieci odnalazły w przedszkolu sprawiły przedszkolakom wiele radości. Na zakończenie dnia dzieci otrzymały laurki z życzeniami, które wykonały w przedszkolu i wręczą w domach swoim rodzicom.

Wigilia w naszym przedszkolu upłynęła w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. To był wyjątkowy dla nas dzień.

Życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Justyna Żebrowska
Paulina Mieśnikiewicz
Anna Rostkowska
Bożena Pomiechowska

Dodaj komentarz

Accessibility Toolbar