Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – Minecraftowe wyzwanie

2 maja obchodzony Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Proponuję przenieść to święto w świat ulubionej gry dzieci i młodzieży.

Minecraftowe wyzwanie dla wszystkich uczniów lubiących grać w Minecrafta. Wyzwanie połączone jest wykonaniem prostych działań matematycznych. Wszystkie kroki zapisane w wyzwaniu wykonujecie na komputerze w grze Minecraft. Po wykonaniu wszystkich kroków, proszę zrobić zdjęcie zbudowanej flagi oraz tabliczek z odpowiedziami na pytania. Następnie proszę wkleić zdjęcia do książki i wygenerować plik pdf. Zapisane pliki proszę przesłać do mnie na platformie Microsoft Teams do dnia 06.05.2022 r.

Za prawidłowo wykonaną pracę i prawidłowe odpowiedzi przewiduję cząstkową ocenę celującą z matematyki.
Do dzieła!
Życzę wszystkim udanej zabawy