Wycieczka edukacyjna z programu ,,Poznaj Polskę” – Szlak Piastowski 25-26.10.2021 r.

Po dość długiej przerwie w podróżowaniu uczniowie z klasy V, VIIa, VIIb oraz VIII uczestniczyli w dwudniowej wycieczce Szlakiem Piastowskim. Uczestnicy wycieczki rozpoczęli zwiedzanie od stolicy Wielkopolski. Poznań z Ostrowem Tumskim, piękną starówką oraz wspaniałym, kolorowym o tej porze roku ogrodzie Botanicznym zachwycił wszystkich. Kolejny piękny dzień, to zwiedzanie Rezerwatu Archeologicznego w Biskupinie. Następnym punktem programu było Gniezno. Tu Uczniowie zwiedzili Wzgórze Lecha wraz z Katedrą WNMP. Po smacznym obiadku pełni wrażeń wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Wycieczka zorganizowana w ramach projektu ,,Poznaj Polskę”.

Małgorzata Marcińczyk